Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
03.10.2010 14:21 - Малко зареждане...
Автор: takaini Категория: Лични дневници   
Прочетен: 1781 Коментари: 2 Гласове:
5



Спасявайки някого,дали спасяваш чувствата си!?imageПодарявайки обич,дали  тя рекушира във небесните порти?imageАко изгрева е енергия,дали тя стопля и сърцето ти?imageУсетете мига на красотата и дарете усмивката си!Така светът би се заразил със слънчеви усмивки!:)) 



Тагове:   малко,


Гласувай:
5



Следващ постинг
Предишен постинг

1. анонимен - Когато обичаме не се замисляме за ...
09.10.2010 22:07
Когато обичаме не се замисляме за тези неща, просто обичаме - въпреки всичко!
цитирай
2. takaini - Когато обичаме не се замисляме за ...
10.10.2010 12:26
анонимен написа:
Когато обичаме не се замисляме за тези неща, просто обичаме - въпреки всичко!


И обичайки въпреки всичко,даряваме от себе си това,което не всеки може да усети!Благодаря ти!:))
цитирай
Вашето мнение
За да оставите коментар, моля влезте с вашето потребителско име и парола.
Търсене

За този блог
Автор: takaini
Категория: Лични дневници
Прочетен: 297576
Постинги: 84
Коментари: 419
Гласове: 4187
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930